a
19.–25. augustini toimub Narva Astri kaubanduskeskses Narva2024 nädal. Nädala jooksul on avatud Narva2024 infopunkt, kus saab infot Narva kandideerimisest Euroopa kultuuripealinnaks 2024 ning toimub erinevaid kohtumisi ja üritusi.

Narva2024 infopunkt

Miks Narva linn kandideerib Euroopa kultuuripealinnaks 2024? Mis kasu on sellest linnale ja linnaelanikele? Milline on olnud kandideerimise teekond ja kuhu oleme jõudnud? Millal avalikustatakse tulemused? Vastused nendele ja paljudele muudele Euroopa kultuuripealinnaks kandideerimisega seotud küsimustele saate meie infopunkti vabatahtlikelt. Ootame teid igapäev 11.00-19.00 Astri kaubanduskeskuse fuajees.

Üritused

Neljapäeval, 22. augustil kell 18.00 ootame teid vestema Narva2024 tiimiga. Avalik vestlusring, millest võtavad osa Narva2024 kunstiline juht Ilmar Raag, projektijuht Ivan Sergejevkandidatuuri programmitiimi liikmed Jana Pavlenkova, Piia Tamm ja Julia Savitskaja. Tutvustame Narva2024 kandideerimisprogrammi ja räägime, mis edasi saab.

Reedel, 23 augustil kell 18.00 sukeldume ajalukku. Toimub Aleksandr Openko avalik loeng Narvast, mis tutvustab erinevaid põnevaid fakte linna kohta, räägib legendidest ja ajaloolistest põhjustest, miks just Narva peaks Euroopa kultuuripealinna tiitli saama. 

Laupäeval, 24. augustil kell 14.00 tutvume põnevate tehnoloogiatega. TECH Heroes tehno- ning meedialaager kutsub töötubadesse kõiki, kes on huvitatud animatsioonist, video töötlusest ja programmeerimisest. Teid õpetavad professionaalid Jaapanist ja Eestist. Töötubades osalemiseks palume eelnevalt registreeruda.

Kohtumiseni Astris!